KATLANIR CAM BALKON

Evlerinizin balkonlarına, teraslarınıza, kafeteryalarınızda, kış bahçelerinizde uygulatabileceğiniz,mekanlarınıza estetik bir görünüm veren ve yaz kış oturabilmenize olanak sağlayan modern cam balkon sistemlerimizi, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlerle buluşturuyoruz.

Camlar 8mm temperli olup, füme,bronz,yeşil ve mavi olarak 4 farklı renk alternatifimiz mevcuttur. Camlar ŞİŞECAM markasının güvencesi altındadır. İthal ucuz cam kullanmak, düşük kalite camlar nedeniyle seyir zevkinizi bozmakta, zaman içerisinde camın kimyasalında bozulmalar yaşanması dolayısıyla sürekli kirli bir görünüme neden olmaktadır.

Cam balkon fiyatları, kullanılan profillerin kalınlığı, aksesuarların kalitesi, tekerlerin plastik ya da paslanmaz zamak olması, kullanılan silikon ve montaj personelinin tecrübe ve kalitesine göre değişmektedir.Cam balkon fiyat araştırması yaparken, bu sistemlerin hassas sistemler olduğunu bilmeli, size sistemle alakalı herhangi bir sıkıntı olduğunda derhal hizmet verebileceğine güvendiğiniz kişilerle çalışmalısınız.

Katlanır cam balkon, temperli cam kanatların sürülerek birbiri üstüne katlandığı sisteme verilen addır. İlk defa Finlandiya’da icat edilen sistem hızla tüm dünyaya yayılmıştır ve yayılmaktadır. Alüminyum, cam ve plastik temel üretimde kullanılan temel maddelerdir.

Katlanır Cam Balkonun olduğu yerde perde takılabilmesi için tavanda korniş yapılması gerekir. Bunun yanı sıra perde tercihini stor ve zebra perdelerden yana kullanarak cam balkon sistemin üst kısmında perde için boşluk bırakmak gerekir. Bu boşluk olmadığı takdirde stor veya zebra perde kullanımı gerçekleştirilemez. Kullanış olarak stor perdeler bu sistemde diğer perdelere göre daha dezavantajlı olarak değerlendiriliyor. Perde ihtiyacı hisseden kişilerin tercihlerini bu bilgiler doğrultusunda yapması çok daha iyi olacaktır.

Yorumlar

  • Dilara Hanım

    Katlanır cam balkon sayesinde balkonda çok büyük alan kazandım, işlerini çok iyi yapan bir ekip var. Keşif yaptıktan sonra en doğru seçimi sundular. Teşekkürler Saldıroğlu Fethiye'de cam balkon.