SÜRGÜLÜ CAM BALKON - SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

fethiyede cam balkon

Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır.

Sürgülü cam balkon sistemi 8 mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve ŞİŞECAM patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır.

Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükKanlarda dış mekanlarda kullanılabilmektedir

Sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir.

Talebe göre hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi konulabilmektedir.

Kullanmış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı "0" olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır.

Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara karşı korumaktır.

Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez.

Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır.

Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200 mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır.

Sürme cam sistemleri, yerine ve kullanış amacına göre Eşikli Sürme Cam Sistemleri ve Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri olarak 2 çeşittir.

Sürme cam balkon sistemleri, sürgülü cam, sürgülü cam sistemleri olarak da isimlendirilmektedir. Kullanım yeri ve amacına göre eşikli sürme cam, eşiksiz sürme cam olarak 2 farklı alternatif bulunmaktadır. Dış cepheye uygun eşikli sürme cam, iç cephelerde ise eşiksiz sürme cam sistemleri kullanılmaktadır.

Yorumlar

  • Ahmet Bey

    Fethiye'de Cam Balkon Sistemleri için kesinlikle tavsiye ederim Selman Bey çok yardımcı oldu. Titizlikle ve en kaliteli şekilde cam balkon sistemimi kurup anahtar teslim verdiler. Saldıroğlu Fethiye'de cam balkon'a çok teşekkür ederim.

  • Kemal Bey

    Cam Balkonuma açılıp kapanmıyordu ve tadilat gerekiyordu. Selman Bey'i buldum ve yepyeni bir cam balkona sahip oldum diyebilirim. Teşekkürler saldıroğlu fethiye cambalkon.